معرفی توکن آلاسکا اینو Alaska Inu

آلاسکا اینو (Alaska Inu) یک آزمایش ۱۰۰٪ غیرمتمرکز در جامعه است. این ادعا می کند که ۵۰٪ از نشانه ها به CZ ارسال شده است ، ۲۵٪ از نشانه ها در استخر Pancakeswap قفل شده اند ، و کلیدها سوزانده شده اند ، و ۲۵٪ باقیمانده نشانه ها از طریق معاملات در Binance تولید شده … ادامه

سیستم بانکی و صنعت طلا از بیت کوین بیشتر انرژی مصرف می‌کند

به نقل از راشاتودی، تحقیقات جدیدی که توسط شرکت رمزنگاری گالکسی دیجیتال انجام شده نشان می‌دهد هم بانکداری سنتی و هم صنعت طلا انرژی بیشتری نسبت به بیت‌کوین و رمزارز ها مصرف می‌کنند. طبق تحقیقات این شرکت میزان انرژی مصرفی بیت‌کوین در یک سال معادل ۱۱۳.۸۹ تراولت ساعت می‌باشد. این شامل تمام فعالیت‌های تولید بیت‌کوین، … ادامه

چرا حداکثر عرضه بیت کوین ۲۱ میلیون است؟

حداکثر میزان عرضه بیت کوین در روز اول توسط ساتوشی ناکاموتو در ۲۱ میلیون واحد تعیین شد. استدلال وی برای این معیار چیست؟

بیت کوین به دلیل داشتن یک ارز تورمی مشهور است. کل منبع گردش آن در ۲۱ میلی متر محدود شده و هرگز قابل تغییر نیست. اگرچه بسیاری در مورد دلایل ایجاد حداکثر سقف بحث کرده اند ، اما تعداد کمی از آنها می دانند که چرا ساتوشی ۲۱ میلیون را به عنوان معیار انتخاب کرده است.

ادامه

رمزارزهای DEFI که در ماه جدید رشد خواهند کرد

ارزهای دیفای (DEFI) زیر در انتظار اتفاقات مثبتی در ماه می (اردیبهشت و خرداد) هستند که می تواند بر قیمت آنها نیز تاثیر مثبت بگذارد.

سیستم مالی غیر متمرکز فرصت زیادی را برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال برتر فراهم کرده. با اینکه هدف ارز دیجیتال ایجاد راهی برای دسترسی همه افراد به پرداخت جهانی است، اما دیفای یا سیستم مالی غیر متمرکز، از طریق ترکیب امور مالی و رمز ارز ، گام بلندتری را در این حوزه برداشته است.

ادامه