رمزارزهای DEFI که در ماه جدید رشد خواهند کرد

ارزهای دیفای (DEFI) زیر در انتظار اتفاقات مثبتی در ماه می (اردیبهشت و خرداد) هستند که می تواند بر قیمت آنها نیز تاثیر مثبت بگذارد.

سیستم مالی غیر متمرکز فرصت زیادی را برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال برتر فراهم کرده. با اینکه هدف ارز دیجیتال ایجاد راهی برای دسترسی همه افراد به پرداخت جهانی است، اما دیفای یا سیستم مالی غیر متمرکز، از طریق ترکیب امور مالی و رمز ارز ، گام بلندتری را در این حوزه برداشته است.

جهانی را تصور کنید که گزینه‌های مختلف غیرمتمرکزی برای تمامی خدمات مالی که امروزه استفاده می‌کنیم نظیر وام دهی خودکار، حساب‌های پس‌انداز، بیمه و حساب‌های سرمایه گذاری، برای همه افراد از طریق اینترنت و یک تلفن همراه مهیا باشد. حوزه DeFi، زندگی جدیدی را به صنعت رمزارزها طی ۱۸ ماه گذشته تزریق کرده است. حتی با وجود پیشرو بودن بیت کوین در بازار، هنوز روزهای روشنی در انتظار امور مالی غیر متمرکز است. بلاک چین‌های جذابی نظیر چین لینک (Chainlink)، بیش از پیش باعث افزایش سودمندی اتریوم شده‌اند و از طرفی شبکه میکر (Maker)، استیبل کوین‌ها و قراردادهای هوشمند را وارد فضای جدیدی کرده است.

۵ رمزارز مستعد رشد در اردیبهشت و خرداد

رمزارز Swipe (SXP)

این پلتفرم در ۲۹ آوریل بیش از ۲۰۰ میلیون دلار توکن SXP را سوزانده است. این اقدام در راستای کمیاب کردن ارز موردنظر انجام شده است. بنابراین با از بین رفتن ۱۷٫۵ درصد از عرضه این ارز، بیش از پیش به هدف نهایی ۱۰۰ میلیون SPX در گردش نزدیک شده ایم.

رمزارز Uniswap (UNI)

یونی سواپ نسخه ۳ در ۵ می منتشر خواهد شد. با این کار ویژگی های جدیدی از جمله نقدینگی متمرکز به یونی سواپ اضافه خواهد شد.

رمزارز REN (REN)

ارتقای RenVM به نسخه ۴ از تاریخ ۳ تا ۹ می اتفاق خواهد افتاد.

رمزارز Orion Protocol (ORN)

این پروتکل خبر از مرحله پیش استیکینگ مین نت خود داده تا پاداش استیک کنندگان (سهام داران) را افزایش دهد.

رمزارز TrustSwap (SWAP)

این پلتفرم توزیع شده ۶ لانچ پد جدید را در ماه آینده آغاز خواهد کرد تا امکان ورود به مراحل اولیه را برای استیک کنندگان سواپ را فراهم کند.

منبع: beincrypto

دیدگاهتان را بنویسید