سرمایه‌گذاری ۹.۵ میلیارد دلاری خارجی‌ها در پروژه ال‌ان‌جی۲ روسیه

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از راشاتودی، پروژه ال‌ان‌جی۲ روسیه تمام سرمایه‌گذاری برنامه‌ریزی شده خود را دریافت خواهد کرد چراکه گزارشات نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران خارجی آماده‌اند ۹.۵ میلیارد دلار در آن سرمایه‌گذاری کنند.

طبق مستنداتی که به روئیت رویترز رسیده است، لیست طولانی سرمایه‌گذاران این پروژه شامل بانک‌های چینی و ژاپنی و همچنین شرکت‌های اعتباری و بیمه‌ای اروپایی می‌باشد.

گزارشات نشان می‌دهد که بانک‌های آسیایی بیشترین و سخاوتمندانه‌ترین سهم را در این میان به خود اختصاص داده‌اند. بانک توسعه چین ۵ میلیارد دلار و بانک همکاری بین‌المللی ژاپن ۲.۵ میلیارد دلار در این پروژه سهیم شده‌اند.

بانک سرمایه‌گذاری دولتی فرانسه بی‌پی‌فرانس و شرکت بیمه آلمانی اولر هرمس، به ترتیب ۷۰۰ میلیون دلار و ۳۰۰ میلیون دلار اعتبار به این پروژه تزریق خواهند کرد.

آژانس اعتبار صادرات ایتالیا، سیس، در نظر دارد ۱ میلیارد دلار در این پروژه سرمایه‌گذاری کند، در حالی که یک بانک روسی که نام آن مشخص نشده است هم ۱.۵ میلیارد دلار در آن سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

اگر همه سرمایه‌گذاران خارجی این پروژه به برنامه‌های خود پایبند باشند پروژه ال‌ان‌جی ۲ قطب شمال روسیه تمام سرمایه‌گذاری مورد نیازی که برای آن برنامه‌ریزی کرده بود را به دست خواهد آورد.

*این خبر به نقل از خبرگزاری مهر منتشر شده است*

اشتراک در شبکه اجتماعی

مطالب مشابه با این مطلب

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.